ART / Etchings etc / Carborundumetsning 12612527
nr 1261 2527
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
James Coignard (1925-2008), France. Signed, numbered 37/35, sheet: 53x66,
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 37/35, bladets mått: 53x66 cm
800
SEK 900
Monday June 17 2019
at 20:35:49
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
James Coignard
Read more about James Coignard